evershield logo

BRS GROUP TÜRKİYE

İleri Teknolojiler ve Endüstriyel KimyasallarKeşfet

EverShield Kumaş Koruma, suya, kalıcı kir ve yağlara meydan okuyan dayanıklı bir iticidir. Bu mucizevi ürün BRS GROUP güvencesiyle TÜRKİYE'DE!

Oleofobik


Çoğu yağ, asit ve alkaliye karşı direnir

Süperhidrofobik


Üstün kalite su itici

Icephobic


Buz oluşumunu engeller ve azaltır

Gerilme direnci


Çoğu yağ, asit ve alkaliye karşı direnir ve iter

Aşırı Dayanıklı


50 yıkamaya kadar yağ iticiliği de dahil olmak üzere gelişmiş özellikleri korur.

Orjinal His


Orijinal kumaş yumuşaklığını ve hissini korur

Ultra Ever Shield Nasıl Çalısır?

EverShield, malzemenin her lifini çevreleyen bir polimer kaplaması oluşturarak karmaşık bir koruyucu matristen dayanıklılığı önemli ölçüde artırır.

Oluşturulan kaplama, daha kabul edilebilir altı karbonlu floropolimerleri kullanırken uzun zincirli florokarbonların performans seviyelerini korur.

EverShield, polimer zincirlerini birbirine bağlayan ve onları daha güçlü hale getiren çapraz bağlayıcı olarak adlandırılan bir kimyasal katkı maddesi kullanır. Sonuç, daha dayanıklı olması için daha güçlü bir kumaştır.

İşlem süresince, her bir elyaf EverShield ile kaplanır, ancak sadece yüzey işlemi sağlayan bazı kumaş korumalarından farklıdır.

EverShield, çok dayanıklı ve uzun ömürlü kumaş koruması yaratmak için birbirine bağlı olan polimerler arasında güçlü bir bağ oluşturur.

Bize Ulaşın


İkonlara Tıklayarak Facebook ve Instagram adresimize erişebilir, bize Mail atabilir veya Whatsapp Online sipariş hattımıza erişebilirsiniz.


Whatsapp Online Sipariş:


+90 541 742 10 88

Telefon No: +90 541 742 10 83
Adres: Gemlik/BURSA


© 2017 Brs Group Türkiye & Tolga Durukan